Sprzedam Wysokiej Jakości Mata Do Tańczenia Z Możliwością Podłączenia Do Dowolnego sprzętu

Sprzedam Wysokiej Jakości Mata Do Tańczenia Z Możliwością Podłączenia Do Dowolnego Telewizora Lub Komputera Czy Laptopa     Zaproś znajomych do domu, podłącz matę do komputera lub telewizora, uruchom Dance Revolution i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego setki tysięcy ludzi na całym świecie oszalało na punkcie aktywnego spędzania czasu. Nieważne czy jesteś początkującym, czy doświadczonym tancerzem, w Dance Party dostosujesz poziom trudności specjalnie do swoich możliwości. Aby zacząć cieszyć sie grą należy jedynie podłączyć mate do portu USB lub CHINCH w Twoim komputerze/telewizorze, uruchomić grę i zacząć tańczyć? Podłączenia do TV: chinch   ? Podłączenia do Komputera: USB   ? Długość przewodu USB i AV 1,8 m   ? Wymiary maty: 100 x 80 cm   ? Kompatybilna z każdym telewizorem i komputerem !!   ? Instalacja Plug & Play ( wystarczy podłączyć i od razu działa )   Odbiór osobisty lub wysyłka. W cenie MATY  nie ma wliczonych kosztów wysyłki.   lub proszę o podanie ceny do negocjacji   kontakt  lub smsm na   tel 725035425 lub 178590130  


Telefon: 725035425
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce