Jak wyłączyć komentarze Disqus na karcie produktu w WooCommerce

 • 12.00 PL
 • W serwisie od: 20/05/2020
 • Data modyfikacji: 20/05/2020
  • Rzeszów, podkarpackie, Polska
  • Ilość wyświetleń: 437

Disqus to rozbudowany system obsługi komentarzy, który pozwala w dość łatwy sposób zintegrować dowolną stronę internetową z platformą sieciową, oferującą oprócz samych komentarzy i narzędzi do ich moderacji również m.in. połączenie z sieciami społecznościowymi, globalne profile użytkowników, narzędzia antyspamowe oraz analizy danych. Jak z pewnością zauważyłeś system ten jest coraz częściej wykorzystywany na polskich blogach i stronach internetowych.
Wprawdzie przy instalacji system umożliwia zdefiniowanie kilka czy kilkanaście parametrów, to jednak brakuje w nim możliwości wyłączenia komentarzy dla określonej grupy stron np. stron produktowych. To z kolei skutkuje tym, że włączenie Disqus w WordPress rozbudowanego o dodatek WooCommerce powoduje usunięcie dotychczasowych opinii o produktach lub ich migrację do systemu zewnętrznego. Jeśli nie chcemy, aby komentarze Disqus wyświetlały się na stronie naszych produktów, to musimy dokonać pewnej modyfikacji:
W tym poradniku wyjaśniamy dokładnie co należy poddać modyfikacji.

Dlaczego warto wykupić ten poradnik?
Dzięki niemu dowiesz się jak zmodyfikować ustawienia wtyczki Disqus, aby komentarze nie pojawiały się na stronie opinii o produktach.
Skupiamy się przede wszystkim na praktycznej stronie problemu.
Dzięki naszemu poradnikowi zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł/a wykorzystać w pracy.
Godzina pracy informatyka zaczyna się od 50 zł. Dzięki temu poradnikowi modyfikacji będziesz mógł dokonać sam i to za ułamek wynagrodzenia specjalisty.

Dane:
Autor: Jakub Frankiewicz
Tytuł: Jak wyłączyć komentarze Disqus na karcie produktu w WooCommerce
Język publikacji: polski
Liczba stron: 4
Format pliku: PDF
Wydawca: JakubFrankiewicz.eu

Kup na: http://jakubfrankiewicz.eu/woocommerce/produkt/jak-wylaczyc-komentarze-disqus-na-karcie-produktu-w-woocommerce/


Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

 • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
 • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
 • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.


Podobne ogłoszenia

  

  Zobacz również

  Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com