de0b064ffbe8be2ab2eaee5dddd20c3218bbc606
  109 

  Krzesiwo Gerber Fire Starter to niezawodne narzędzie do rozpalania ognia, wyposażone w stalową draskę, gwizdek ratunkowy, miejsce na rozpałkę oraz linkę do mocowania krzesiwa.
  Krzesiwo to tradycyjne, ale nadal niezastąpione w terenie narzędzie do rozpalania ognia, dlatego powinno znajdować się każdym zestawie przetrwania oraz stanowić element naszego wyposażenia w terenie.
  Krzesiwo Gerber chowane jest w wytrzymałej wodoodpornej tubie, która po rozsunięciu dzieli się na dwa elementy, tj. krzesiwo oraz stalową draskę (iskrownik). Rolę chwytu pełnią polimerowe elementy korpusu. Pod dokręcaną (w górnej części tuby) nakrętką możemy przenosić “żelazny” zapas suchej rozpałki, bez obawy o jego zamoczenie. Krzesiwo możemy troczyć do plecaka lub przenosić na szyji za pomocą nylonowej linki, na której znajduje się dodatkowo głośny gwizdek ratunkowy (ok. 100 dB).
  Wytrzymała, wodoodporna budowa, wysoka kaloryczność iskier oraz głośny gwizdek, to najważniejsze cechy krzesiwa marki Gerber.
  Cechy:
  wytrzymała polimerowa konstrukcjastalowa draskagruby pręcik krzesiwa (ferrocerrium)gwizdek ratunkowywodoszczelny schowek na rozpałkęlinka do mocowania krzesiwaklasa wodoodporności IPX4

  Producent: Gerber

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek