28585d5e1a6ecaeda0f8458e527d96884cc105c5
  99 

  Jeżeli szukasz sprzętu o wszechstronnym zastosowaniu, to latarka czołowa Ledlenser Neo Green będzie doskonałym wyborem. Ze względu na swoją specyfikację posiada wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawuje się zarówno jako latarka dla biegacza i turysty, jak również może być używana do czytania i majsterkowania.
   Spójrz sam czego możesz oczekiwać od latarki czołowej Ledlenser Neo Green!• Funkcjonalność – latarka została wyposażona w diodę ledową dająca światło o sile nawet 90 lumenów. • Komfort – jest to sprzęt ultralekki, który zamontowany na czole nie przemieszcza się. Ta cecha sprawia, że jest to najlepszy produkt dla każdego biegacza.Ponadto, latarka ta emanuje szerokim światłem, które oświetla większa przestrzeń niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych latarek. Sprzęt świeci również czerwonym światłem tylnym. Jest to gwarancja zachowania bezpieczeństwa podczas biegania nawet po nieoświetlonych drogach wiejskich.Latarka czołowa Ledlenser Neo Green dostępna jest w kilku Kolorach do wyboru, a do tego ma naprawdę ciekawy design.

  Dlaczego jeszcze warto kupić właśnie tę latarkę?Oferowany sprzęt łączy w sobie wielofunkcyjność, wysoką jakość wykonania z przystępną ceną. Posiada odpowiednie parametry, dzięki którym jest niezbędna podczas wielu codziennych czynności. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary można ją przechowywać gdziekolwiek lub np. wozić w skrytce samochodowej. Najczęściej wybierana jest przez biegaczy, turystów lub po prostu do użytku domowego. Jedną z jej największych zalet jest lekkość – przekonaj się o tym osobiście!

  Producent: Ledlenser

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek