e852f4a744f4befb461a7797485ea5516253777c
  299 

  Technologie i WłaściwościStworzone do sytuacji ekstremalnych. Droga do osiągnięcia celu.Nie tylko turyści górscy mają wysokie wymagania dotyczące latarek ręcznych i czołowych. Latarki Ledlenser spełniają dokładnie najwyższe standardy jakości w swojej funkcjonalności i konstrukcji. Nazywamy to “Technologie engineered in Germany” – technologią opracowaną w Niemczech.
  Ku wielkiej przygodzie przy niewielkich kosztach.Ta latarka jest idealną towarzyszką podczas okazjonalnych wycieczek myśliwskich, wędkarskich i kempingowych. Może być zasilana standardowymi bateriami AA lub akumulatorami. Wskaźnik stanu baterii pokazuje aktualne naładowanie i ostrzega Cię, przy niskim poziomie naładowania. Dzięki temu możesz zareagować na czas i włożyć nową baterię lub akumulator.
  Tryby świeceniaANSI – Energy Saving – Tryb oszczędzania energii jest zoptymalizowany pod kątem długości świecenia.
  Mocny:600 lumenów260 metrów zasięgu6 godzin świeceniaPrzy przytrzymaniu włącznika dostępny również stroboskopu.
  Średni:200 lumenów120 metrów zasięgu15 godzin świeceniaSłaby:10 lumenów30 metrów zasięgu192 godzin świecenia
  Advanced Focus System (AFS)Galileusz składał przysięgę na siłę soczewki, Newton na moc reflektora. Nasi inżynierowie połączyli obie technologie. Wynikiem ich pracy jest opatentowany Advanced Focus System (AFS), który umożliwia przejście z jednorodnego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego. Wydajność systemu Advanced Focus System wprawia w zachwyt nawet ekspertów.
  Rapid FocusPodczas ogniskowania i rozogniskowania latarki kieszonkowej lub czołowej soczewka reflektora porusza się w kierunku diody LED. Aby cały proces był dla użytkownika wygodny, praktyczny i uruchamiany bez zbędnej zwłoki został zaprojektowany Rapid Focus: Mechanizm jednouchwytowy regulujący strumień światła szybko jak błyskawica.
  Smart Light TechnologyTechnologia ta pozwala spersonalizować latarkę do indywidualnych potrzeb. Zastosowany mikrokontroler umożliwia zaprogramowanie trybów świecenia przez kombinację przycisków i przełączników. Sposób ten pozwala uzyskać optymalną funkcję świecenia w każdej sytuacji.
  Temperature ControlCiężka praca nie jest wyzwaniem dla latarek Ledlenser. Inteligentna i w pełni automatyczna kontrola temperatury chroni przed poparzeniem dłoni i przegrzaniem diody LED bez względu na sposób eksploatacji.
  W zestawie:komplet bateriifuterał mocowany do paskasmycz na rękęinstrukcja obsługikarta gwarancyjna

  Producent: Ledlenser

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek