24224465ea66c77413f654202736a91315890bab
  99 

  Technologie i WłaściwościLedlenser P4 to model sprawdzający się w roli narzędzia dla techników i monterów, diagnostów podczas przeglądu podwozia samochodu, przy wymianie bezpieczników czy pracy w zakładzie przemysłowym. Praktyczny klips pozwala na przypięcie do koszuli lub fartucha, a przy tym jest tak lekka, że praktycznie nie zauważa się jej podczas noszenia.
  Główne zalety latarki ręcznej Ledlenser P4:Wymiary – 147 mm długości i 53 gram wagiCzas działania – czas pracy wynosi nawet 8,5 hWydajność – 25 metrów zasięgu przy mocy 18 lumenówTurning System – ogniskowanie latarki za pomocą obrotu głowicyPraktyczność – długopisowy kształt i klips powodują łatwy, dyskretny montażTryby świeceniaMocny:18 lumenów25 metrów zasięgu8,5 godziny świeceniaW zestawie:komplet bateriifuterał mocowany do paskasmycz na rękęklipskarta gwarancyjnainstrukcja obsługi
  Wykonana z trwałych materiałówLatarka ręczna Ledlenser P4 została wykonana z najwyższej jakości aluminium.
  Advanced Focus System (AFS)Galileusz składał przysięgę na siłę soczewki, Newton na moc reflektora. Nasi inżynierowie połączyli obie technologie. Wynikiem ich pracy jest opatentowany Advanced Focus System (AFS), który umożliwia przejście z jednorodnego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego. Wydajność systemu Advanced Focus System wprawia w zachwyt nawet ekspertów.

  Producent: Ledlenser

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek