d4fbbf7740850a19f0e50de8196d6d2e6a8986a5
  449 

  Minimalistyczny deseń, maksymalna wydajność.Wytrzymałe latarki Ledlenser Serii P oferują dużą wydajność w stylowym deseniu. Na zewnątrz zredukowane co do najważniejszych rzeczy, w środku są napakowane użyteczną techniką, jak Rapid Focus i Advanced Focus System. To sprawia, że są istotnym towarzyszem dla wszystkich fanów outdoor i nieodzownym pomocnikiem na co dzień: Na przykład w przypadku awarii zasilania, przy remoncie, porządkowaniu, podczas spacery z psem i wielu innych czynności.

  ŚWIATŁO OTOCZENIA.Ledlenser P7R to zmodyfikowana wersja najpopularniejszego modelu P7. Możliwość ładowania za pomocą Floating Charge System jest łatwe, komfortowe i szybkie. Speed Focus pozwala na precyzyjne rozporządzanie strumieniem światła na krótkim i długim dystansie. Zastosowana dioda Xtreme LED świeci z maksymalną mocą 1000 lumenów. Mocowanie ścienne zapewnia komfortowy dostęp do ładowanej latarki.

  Latarki Ledlenser – P7R w dłoniTryby świeceniaANSI – Energy Saving – Tryb oszczędzania energii jest zoptymalizowany pod kątem długości świecenia.
  Mocny:1000 lumenów210 metrów zasięgu2 godziny świeceniaŚredni:250 lumenów150 metrów zasięgu5 godziny świeceniaSłaby:20 lumenów40 metrów zasięgu40 godzin świecenia
  Advanced Focus System (AFS)Galileusz składał przysięgę na siłę soczewki, Newton na moc reflektora. Nasi inżynierowie połączyli obie technologie. Wynikiem ich pracy jest opatentowany Advanced Focus System (AFS), który umożliwia przejście z jednorodnego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego. Wydajność systemu Advanced Focus System wprawia w zachwyt nawet ekspertów.
  Floating Charge SystemSystem ładowania magnetycznego stworzony przez inżynierów z myślą o łatwej obsłudze. Umożliwia to magnetyczny łącznik między ładowarką a latarką. Nawet będąc w stacji ładującej latarka jest zawsze pod ręką. Inteligentna technika ładowania jest przyjazna dla środowiska. Do tego wygląda spektakularnie.
  Rapid FocusPodczas ogniskowania i rozogniskowania latarki kieszonkowej lub czołowej soczewka reflektora porusza się w kierunku diody LED. Aby cały proces był dla użytkownika wygodny, praktyczny i uruchamiany bez zbędnej zwłoki został zaprojektowany Rapid Focus: Mechanizm jednouchwytowy regulujący strumień światła szybko jak błyskawica.
  Smart Light TechnologyTechnologia ta pozwala spersonalizować latarkę do indywidualnych potrzeb. Zastosowany mikrokontroler umożliwia zaprogramowanie trybów świecenia przez kombinację przycisków i przełączników. Sposób ten pozwala uzyskać optymalną funkcję świecenia w każdej sytuacji.

  W zestawie:akumulatoruchwyt do ładowaniamateriały montażowe do uchwytumagnetyczny kabel zasilający (USB)futerał mocowany do paskasmycz na rękęinstrukcja obsługikarta gwarancyjna

  Producent: Ledlenser

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek