db99b9235c0976fd0d35890c2b14d415cbe84db3
  239 

  Multitool GERBER Suspension NXT- zestaw z nożem Paraframe.
  Multitool Gerber Suspension NXT Multi-Tool to nieodzowny element każdego miłośnika praktycznych rozwiązań, który nie chce brać ze sobą całej skrzynki narzędziowej. Zastosowano w nim 15 rozwiązań umożliwiających dokonanie napraw różnego rodzaju, co tak samo przydatne okaże się w domu, ogrodzie, jak i na wyprawie rowerowej lub kempingu.
  Do najważniejszych cech multitool Gerber Suspension NXT Multi-Tool należą:
  – wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej,- klips do zaczepienia o krawędź kieszeni sprawi, że niezbędnik zawsze będzie w tym samym miejscu,- multitool posiada 15 funkcjonalnych narządzi,- kombinerki posiadają sprężynującą konstrukcję, więc możesz obsługiwać je jedną dłonią,- kombinerki z przecinakiem do kabli,- czubek kombinerek jest odpowiednio wąski do wykonywania precyzyjnych zadań,- blokada narzędzi zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność pracy nimi.
  Funkcje:
  1. Płaski profil kombinerek2. Ząbkowany profil kombinerek3. Przecinak do kabli/drutów4. Wkrętak krzyżakowy rozmiar 2 5. Szydło6. Pilnik7. Linijka; 8. Średni płaski wkrętak 9. Nożyczki10. Mały płaski wkrętak11. Otwieracz do konserw12. Otwieracz do butelek13. Duży płaski wkrętak14. Przyrząd do zdejmowania izolacji z kabli15. Nóż z ząbkowanym ostrzem16. Blokada; 17. Otwór pozwalający na troczenie multitoola18. Klips pozwalający przyczepić multitoola do kieszeni
  Cechy:
  – waga: 189,9 g- długość: 15,9 cm (po rozłożeniu), 10,8 cm (po złożeniu)

  Nóż składany Gerber Paraframe Mini Fine Edge
  Nóż składany Gerber Paraframe Mini Fine Edge to minimalistyczna konstrukcja gwarantująca ostre cięcie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wysoce wytrzymałej stali węglowej, dzięki czemu użyjesz ten nóż i do miejskiego, oraz do turystycznego ekwipunku.
  Do najważniejszych cech noża Gerber Paraframe Mini Fine Edge należą:
  – składany nóż o wszechstronnym przeznaczeniu,- ostrze “Clip Point” wykonane z wytrzymałej stali węglowej o właściwościach antykorozyjnych,- blokada ostrza Frame-Lock zabezpiecza nóż przed samowolnym złożeniem,- rękojeść nożna wykonana ze stali nierdzewnej,- klips do zaczepienia o krawędź kieszeni sprawi, że nóż zawsze będzie w tym samym miejscu.
  Cechy:
  – waga: 39 g- długość: 13,33 cm (po rozłożeniu), 7,80 cm (po złożeniu), 5,64 cm (ostrza)

  Producent: Gerber

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek