20d16ab6292b8da09ed435cdddf7fed44efc04c0
  99 

  Multitool Roxon MBT3
  Wielofunkcyjne narzędzie do grillowania 6-w-1 firmy ROXON to zdejmowany i składany zestaw narzędzi do grillowania z łopatką, widelcem, szczypcami do grilla, otwieraczem do butelek .Przenośne narzędzie do grillowania  na podwórzu i kempingu.
  INNOWACYJNY i PRZENOŚNY: jedno narzędzie łączy w sobie 6 funkcji, takich jak widelec, szpachelka, nóż, szczypce, otwieracz do butelek i korkociąg do wina. Można użyć osobno lub złożyć. W porównaniu z tradycyjnym ciężkim zestawem narzędzi do grilla, ten jest przenośny, umieszczony w kieszeni i łatwy do noszenia!
  BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI: wykonane ze stali nierdzewnej klasy 430, łatwe do czyszczenia, odpowiednie do długotrwałego użytkowania i posiadające certyfikat LFGB.
  O UŻYCIU: każde narzędzie jest wyposażone w stałą blokadę, nie będzie obracane podczas używania. Składana rączka z wytłaczaną jednostką, wysoka wydajność łożyska i może chronić przed oparzeniami.
  WYJĄTKOWY PREZENT: Opatentowana konstrukcja widelca i szpatułki w połączeniu z szczypcami do grilla. Innowacyjny styl i znakomity design opakowania, ten multtitool jest bardzo odpowiedni jako prezent dla ukochanej osoby.
  Funkcja: Łopatka, widelec, kleszcze, ostry nóż, otwieracz do butelek, korkociąg do wina
  – Materiał: 430 Stal nierdzewna, aluminium + PP do uchwytu – Zamknięty Rozmiar: 28.2×6.9×3.0 cm – Długość: 25,9 cm – Długość widelca otwarta: 23,3 cm – Ostrze noża Długość: 13 cm – Produkt Waga netto: 526 g – Opakowanie: Narzędzie do grillowania MBT3 + etui nylonowe + pudełko Pudełko – Rozmiar opakowania : 32,7 x 11,1 x 15,3 cm

  Producent: Roxon

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek