03da72de27081a24c722504e1c8af723cb77debf
  99 

  Multitool Roxon S 501
  Składany Nóż & Nożyczki RoxonSurvivalowy, wielofunkcyjny gadżet Roxon, łączący funkcje noża i nożyczek, wykonany z wysokiej jakości stali 5Cr15. Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, idealnie pasuje do kieszeni kurtki lub spodni miłośnika outdoorowych wypraw.Narzędzie łączy w sobie funkcję noża i nożyczek. Jego powierzchnia poddana została obróbce metodą piaskowania, dzięki czemu została dokładnie oczyszczona i zabezpieczona przed zarysowaniami i korozją. Funkcjonalność, prosta obsługa i wytrzymałość to największe zalety kompaktowego narzędzia o wszechstronnym zastosowaniu.
  Nóż – ponadprzeciętna ostrośćNóż wykonany został ze stali 5Cr15. Jego ostrze cechuje się wysoką twardością i doskonałą ostrością. Wyposażony został w blokadę, która uaktywnia się po jego otwarciu. Całkowita długość noża po otwarciu wynosi 180,8 m.
  Nożyczki – precyzyjne cięcieSą podstawowym wyposażeniem survivalowca. Podobnie jak nóż, wykonane są ze stali 5Cr15. Poddano je obróbce CNC, co pozwoliło osiągnąć perfekcyjną dokładność wymiarowo-kształtową i wysoką jakość powierzchni o małej chropowatości. Wyróżniają się ostrością i niezwykłą precyzją cięcia. Po otwarciu mają wymiary 161,7 mm x 84,9 mm.
  Zawsze pod rękąMożesz z niego korzystać nawet w najtrudniejszych warunkach. Nóż & Nożyczki Roxon posiadają sprzączkę, dzięki której możesz narzędzie przypiąć do paska spodni. Zapięcie jest mocne i solidne. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze zaledwie 138 g jest to narzędzie wygodne i komfortowe w użyciu.- Materiały: stal nierdzewna- Wymiary (złożony): 10,3 cm- Waga: 138 g

  Producent: Roxon

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek