Reklama
41bf8ffa03dd297e90f0ff4fadb1a278b1eff05d
  139 

  Multitool WALTHER GMT 150
  Walther GMT150 to lekki i kompaktowy multitool przydatny w naszej codziennej aktywności w mieście, na szlaku, na strzelnicy, oraz wszędzie tam, gdzie możemy potrzebować sprawdzonych narzędzi do drobnej naprawy.
  GMT150 ma lekką konstrukcją opartą na stalowym szkielecie, do którego zamocowano polimerowe okładziny. Drobne frezowanie rękojeści zapewnia przyczepność i wygodę pracy. Głównym narzędziem toola są kombinerki z przecinakiem do drutu.
  W multitoolu zastosowano 39 mm ostrze ze stali nierdzewnej 440C, która długo utrzymuje ostrość, łatwo się ostrzy i jest odporna na działanie korozji.
  Oprócz klasycznych funkcji tj. otwieracza do butelek, wkrętaka i pilnika, w toolu znajdują się specjalistyczne narzędzia m.in. wielofunkcyjny hak do broni, narzędzie do zdejmowania izolacji oraz średnicówka (do pomiaru wielkości otworów).
  Do codziennego noszenia multitoola służy nylonowy pokrowiec z montażem na pas.
  Narzędzia i funkcje Walther GMT150:
  – Kombinerki płaskie- ostrze gładkie ze stali 440C,- ostrze ząbkowane,- wkrętak płaski,- otwieracz do butelek,- średnicówka,- kątownik,- pilnik o dwóch gradacjach,- miarka w cm,- hak wielofunkcyjny do broni,- narzędzie do zdejmowania izolacji.
  – Ilość narzędzi 11- Typ blokady ostrza: Slip-Joint- Materiał okładzin: polimer- Długość całkowita: 85 mm- Długość ostrza: 39 mm- Masa: 66 g

  Producent: Walther

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek