Reklama
dc9834ea31ca1f1984e715940414df04a36be8ce
  999 

  NAGRZEWNICA OLEJOWA 25kW Z TERMOSTATEM HEIDMANN
  Nagrzewnica olejowa marki HEIDMANN o mocy 25000W wyposażona w termostat, to wysoce wydajne urządzenie zapewniające stały napływ dużej ilości ogrzanego powietrza. Posiada cyfrowy wyświetlacz pokazujący wybraną przez nas temperaturę grzania, oraz temperaturę pomieszczenia.
  Nagrzewnica marki HEIDMANN to urządzenie wysoce wydajne, trwałe, bezpieczne a za razem bardzo łatwe w obsłudze.Doskonale nadaje się do ogrzewania półotwartych przestrzeni, oraz powierzchni wentylowanych, takich jak hale produkcyjne, magazyny itp.
  Nie wymaga ona komina, należy jedynie zapewnić dopływ powietrza, aby umożliwić prawidłowe spalanie.

  Zalety

  posiada cyfrowy wyświetlacz pokazujący wybraną przez nas temperaturę grzania, oraz temperaturę pomieszczenia
  nagrzewnica wyłącza się automatycznie w momencie gdy ustawiona przez nas temperatura jest wyższa od temperatury otoczenia
  możliwość regulacji temperatury w zakresie od 5 do 55°C
  solidna i prosta konstrukcja
  wyposażona w dwa kółka jezdne znacznie ułatwiające transport
  Nagrzewnica została wyposażona w elektroniczne sterowanie temperaturą, dwa wyświetlacze: do ustawienia temperatury grzania oraz pokazujący aktualną temperaturę otoczenia. Po osiągnięciu zadanej temperatury następuje automatyczne wyłącznie nagrzewnicy, a następnie ponowny automatyczny rozruch gdy temperatura spadnie poniżej temperatury ustawionej na wyświetlaczu. Zmniejsza to zużycie paliwa oraz umożliwia utrzymywanie odpowiedniej stałej temperatury w pomieszczeniu.

  Zastosowanie

  Budownictwo
  Hodowla zwierząt
  Domy
  Domki letniskowe, oraz wszędzie tam, gdzie zapewniona jest prawidłowa wentylacja.

  Producent: Geko

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Dom i Ogród