373c7353
f514b0da
f8757261
  • Białystok
179 za osobę / za szt.

Mam do sprzedania fabrycznie nowy winylowy egzemplarz albumu The Joshua Tree znakomitego irlandzkiego zespołu U2. Jest to zremasterowana reedycja na podwójnym winylu z 2019 roku, a okładka jest typu gatefold. Płyta nie była otwierana i nadal znajduje się w oryginalnej folii fabrycznej.

Ten album jest piątym studyjnym wydawnictwem grupy i został pierwotnie wydany w 1987 roku. Jest inspirowany muzyką amerykańską i irlandzką i pokazuje uczucia zespołu na temat ich relacji ze Stanami Zjednoczonymi. Album zrodził jeden z największych hitów zespołu, piosenkę “With Or Without You”, która była numerem jeden na amerykańskiej i kanadyjskiej liście przebojów i odnotowała obecność w Top 10 na różnych światowych listach przebojów w co najmniej 13 krajach. A sam album był numerem jeden na co najmniej 10 rynkach muzycznych.

Album można zakupić pod tym linkiem: https://winyle-online.pl/produkt/9d543fb6/the-joshua-tree-u2-2-x-winyl-lp-album-reedycja-remastering-gatefold-1987-c-2019

Paczka może zostać wysłana Pocztą Polską, kurierem DHL lub do paczkomatu InPost. Dostępna jest bezpieczna płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub tradycyjny przelew bankowy. Jeśli wybierzesz dowolny inny przedmiot w sklepie, możesz otrzymać darmową wysyłkę już od 199 zł lub 5% rabatu przy przekroczeniu 205 zł.

Przegląd

  • Kategoria : Muzyka

Korzyści:

  • nowa, nadal zafoliowana płyta winylowa
  • szybka realizacja - paczka u odbiorcy nawet następnego dnia