8dcc2ff282c8d85e2d7c5ea5bf90ddb7d2eb8a58
  159 

  Zestaw ten został przygotowany przez angielskich specjalistów od sztuki przetrwania jako podstawowy zestaw survivalowy jaki musi się znaleźć w wyposażeniu każdego żołnierza, podróżnika czy turysty udającego się w odludne tereny. W skład wchodzą przedmioty które pozwolą bytować w nieprzyjaznym terenie nawet kilka dni, dzięki którym odnajdziemy drogę , rozpalimy ogień, przygotujemy schronienie a także posiłek.
  Badania nad składem zestawu trwały kilkanaście lat i przez ten czas firma BCB zmieniała kilkakrotnie skład wyposażenia szukając najlepszych rozwiązań. Dziś "Ultimate Survival Kit" jest najbardziej zaawansowanym zestawem przetrwania i znajduje się na wyposażeniu sił specjalnych armii brytyjskiej i amerykańskiej co potwierdza jego przydatność w każdym terenie.

  Zestaw został zapakowany w specjalne aluminiowe pudełko, które gdy jest puste może zostać wykorzystane do gotowania wody. Całe pudełko po zamknięciu jest w pełni wodoszczelne dzięki gumowej uszczelce oraz specjalnemu zamknięciu. Właśnie zastosowane pudełko odróżnia ten zestaw od innych modeli; w pełni zabezpiecza zawartość oraz jest wielofunkcyjne.

  Skład:

  – torba do przenoszenia wody (prezerwatywa)
  – kompas guzikowy
  – duże krzesiwo z brzeszczotem
  – specjalna "hubka" do rozpalania ognia
  – mini multitool
  – zestaw do szycia
  – zestaw agrafek
  – dwie torebki z solą
  – lusterko sygnalizacyjne-heliograf
  – drut na sidła
  – torebka foliowa z zapięciem strunowym
  – nylonowa linka
  – świeczka
  – piła drutowa
  – zestaw do łowienia ryb
  – zapałki
  – tabletki do odkażania wody -20 sztuk
  – nożyk (żyletka)
  – gwizdek ratowniczy
  – ołówek
  – instrukcja survivalowa w języku angielskim

  Producent: Bcb

  Kliknij i zamów

  Przegląd

  • Kategoria : Sport i wypoczynek