Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Fizjoterapeuta – praca w Niemczech

  • Proszę o kontakt
  • W serwisie od: 14/11/2019
  • Data modyfikacji: 14/11/2019

Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych z róznych rejonów Niemiec poszukujemy fizjoterapeutów.
Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta
- Znajomośc języka niemieckiego min. B1
- Mile widziana niemiecka Urkunda
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

- wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych)
- przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym,
- atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika
- gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem
- dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy

Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!

Kontakt:

office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 32772
+49 7322 9587101

Telefon: +48 574 699 866
Osoba kontaktowa: Elisabeth Sobiech

Szczegóły oferty pracy

Szukam pracownika
Beta-active
Pełny etat

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 8 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege do pracy w opiece śrdowiskowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości mechanizmów, praw i zasad działania na niemieckim medycznym rynku pracy oferujemy dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego stanowisko gwarantujące godne i sprawiedliwe wynagrodzenie.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE