Koszulka damska Summer

Model: Koszulka Tank Top Loose FitProducent: MANTISWORLDGramatura: 150g/m2Kolor: czarnyOpis:- skład 100% bawełna- podwójne szwy wykończeniowe- wykroje wokół ramion 'niewykończone'- ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka- zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym- koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru- sportowy look w dobrym styluNadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Zamów już teraz na: http://jakubfrankiewicz.cupsell.pl


Telefon: 792794008
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com