Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Geodeta Mielec - usługi geodezyjne

Biuro geodezyjne i firma geodezyjna doskonale znana w powiecie mieleckim. Mielec i okolice to w tym regionie geodeta Piotr Wolanin i jego zespół geodetów oferuje usługi geodezyjne.

Kompleksowa geodezja dla firm, instytucji oraz osób indywidualnych w której wchodzą m.in pomiary różnego typu i rodzaju w zakresie oferty. Oferta to pomiary realizacyjne oraz usługi w zakresie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych. To także geodezja prawna. Oferujemy m.in dokumentacje i mapy do celów projektowych, inwentarze budynków, podziały nieruchomości, wznawianie granic, tyczenie i inne.

PW Geodezja - geodeta Piotr Wolanin to znana i ceniona firma geodezyjna z Mielca

Polecamy nasz zespół, którego główne atuty to szybka i profesjonalna realizacja usług, fachowe doradztwo i rozsądne ceny. Oferujemy także przystępne ceny.


Telefon: 503 044 845
Strona internetowa: https://www.pwgeodezja.pl
Osoba kontaktowa: Biuro PW Geodezja P
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com