Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady o charakterze prawnym może otrzymać potrzebną pomoc. W kancelarii uzyskać można pełną odpowiedzieć na każde nawet bardzo trudne pytanie z zakresu prawa. Bogate doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje zgodne z bieżącą wiedzą prawniczą i obowiązującymi w danym momencie przepisani. W ofercie kancelarii znajdują się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć również osoby , które chcą uzyskać rozwód lub precyzyjnie określić kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również w przypadku konieczności podziału majątku.

Działalność kancelarii obejmuje także przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to różnego rodzaju umowy oraz opinie. Podejmuje się sporządzania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na szczególne podkreślenie zasługują też naprawdę niewygórowane ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to bardzo dobre miejsce dla każdego komu potrzebna jest profesjonalna pomoc prawna.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/


Telefon: 509 923 373
Strona internetowa: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com