Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Moodle WIKI - Pytania i Odpowiedzi

Moodle WIKI – Pytania i Odpowiedzi to unikalny zbiór ciekawych porad, trików oraz odpowiedzi zadawanych przez użytkowników systemu. Prezentowana baza opiera się na materiałach przygotowywanych na potrzeby klientów, u których wdrażaliśmy kompleksowe rozwiązania w zakresie platform e-learningowych z wykorzystaniem Moodle.Baza zawiera:
    poradniki w formie PDF,
    wyczerpujący odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tworzenia i obsługi moodle,
    przykłady ciekawych trików,
    materiały video,
    ilustracje,
    odnośniki do gotowych narzędzi pozwalających rozszerzyć możliwości oferowane przez Moodle.
Jak wykupić dostęp do bazy?    Dodać produkt do „koszyka” i złożyć zamówienie. W odpowiedzi zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia na adres email. Po opłaceniu należności za Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do bazy (login, hasło).    e-mail: biuro@jakubfrankiewicz.eu    Dział szkoleń 792 794 008Miejsce: Dostęp do bazy 24 h/dobę na platformie szkoleniowej www.jakubfrankiewicz.pl przez okres 14 dni od dnia otrzymania dostępów do bazy.
Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej?Napisz lub zadzwoń z przyjemnością pomożemy792 794 008 lub biuro@jakubfrankiewicz.euZapraszamy na: http://jakubfrankiewicz.eu/produkt/moodle-wiki/


Telefon: 792794008
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com