Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapominać też o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w bardzo dobrze przygotowanym do pracy personelu który cały czas dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można zapomnieć również o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Telefon: 795 688 323
Strona internetowa: http://ultimed.com.pl/
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

  • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
  • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
  • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

    

    Zobacz również

    Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com