Darmowe ogłoszenia w serwisie możesz dodać dzięki tym reklamom:

Belownica prasa kanałowa do foli makulatury kartonu peta HSM HL 4010

 • 65000.00 PL
 • W serwisie od: 11/07/2019
 • Data modyfikacji: 11/07/2019

Mamy do zaoferowania belownicę prasę do każdego rodzaju odpadów czołowej Niemieckiej marki HSM model HL 4010. Belownica w stanie idealnym przepracowała 238 h 30 m, wykonała 774 bele. Urządzenie niezwykle praktyczne w pełni profesjonalne z automatyczną wywrotnicą (wiązanie typu drut szybkozłączny bądź sznurek). Masa bel w okolicy 350 kg w zależności od surowca. Urządzenie przygotowuje ładunki pełnosamochodowe ( w okolicy 22 - 24 ton). Urządzenie doskonale sprawdza się przy dużej ilości odpadów w takich miejscach jak np. centra logistyczne, kartonażownie czy firmy produkcyjne. Maszyna podłączona możliwosć testów na miejscu.
Możliwość transportu !!! Wystawiamy Fakturę!!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100


Telefon: 887870100
Osoba kontaktowa: Krzysztof Górka
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje:

 • Jeśli masz podejrzenia, że dane ogłoszenie może być próba wprowadzenia w błąd - poinformuj nas o tym. Wystarczy, że z prawej strony w rozwijanym menu wybierzesz jedną z gotowych opcji.
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych usług płatniczych.
 • Nie kupuj i nie sprzedawaj po za teren Polski. Nie akceptuj również zagranicznych czeków.
 • Nasz serwis nie bierze czynnego udziału w transakcji kupna-sprzedaży, nie przyjmuje transakcji, nie zajmuje się wysyłką oraz nie udziela gwarancji kupującym / sprzedającym.
QR CODE


Podobne ogłoszenia

  

  Zobacz również

  Stwórz własną koszulkę Ubezpieczenia turystyczne Pasaż finansowy Zamów serwer + domenę 20% taniej Praca w Polsce Jobsora.com