Reklama
Wielkie drzewo genealogiczne – SzukamKrewnych.pl
  • Cała Polska
Polecane

Odkryj swoje korzenie z naszą usługą weryfikacji danych genealogicznych! Nasza obszerna baza genealogiczna liczy ponad 15 tysięcy osób żyjących od 1650 roku do lat 50 XX w. na obszarze dzisiejszych województw podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, a także Stanów Zjednoczonych, Kanady i obecnej Ukrainy.

Dzięki naszym starannie zebranym zasobom, możemy pomóc Ci w odnalezieniu informacji na temat Twoich poszukiwanych krewnych. Jeśli dana osoba występuje w naszej bazie, możemy przekazać odpłatnie bardziej szczegółowe informacje, takie jak dane rodziców, dziadków, rodzeństwo, potomkowie, daty urodzenia, miejsce urodzenia, daty i miejsca ślubu, daty śmierci, miejsce pochówku oraz dostarczyć ewentualne zdjęcia i/lub scany dokumentów.

Zakres danych może być zróżnicowany, ale zawsze staramy się dostarczyć jak najbardziej kompleksowe informacje. Koszt przygotowania pełnego zestawienia zależy od ilości dostępnych danych w bazie i jest ustalany indywidualnie, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pamiętajże podstawowa weryfikacja danych w naszej bazie oraz przygotowanie wyceny jest bezpłatne. Wyślij do nas zapytanie zawierające:

  • imię i nazwisko poszukiwanej osoby
  • przybliżone lata życia poszukiwanej osoby
  • miejsce urodzenia i/lub śmierci poszukiwanej osoby
  • zawód poszukiwanej osoby (jeśli go znasz)
  • informacje na temat ewentualnych krewnych (jeśli dysponujesz takimi danymi)

Dobra rada: Skuteczność wyszukiwania i czas potrzebny na weryfikację, zależy od ilości oraz dokładności informacji otrzymanych od Ciebie w zapytaniu.

Odpowiedź na zapytanie oraz ewentualną wycenę przygotujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Wyślij zapytanie

Przegląd